Кеди чоловічі шкіряні Westhem Brown

 Відгуки (1) Артикул:25-122 В наявності
sizes table фото Як вибрати розмір?
3285 грн. 2649 грн.
Приват Банк 883 грн/мiсяць 3 платежі
0% комісії
sizes table фото Як це працює?
delivery-icon  фото
Орієнтовна дата доставки: 27 червня
  • Верх: натуральна шкіра
  • Підкладка: натуральна шкіра
  • Підошва: EVA
  • Колір: коричневий
  • Сезон: весна/осінь
  • Відповідність розміру: відповідають

Класичні кеди Westhem Brown коричневого кольору з натуральної матової шкіри - безпрограшне рішення для чоловіків, які цінують комфорт, практичність і лаконічність. Плоска підошва з термопластичної гуми забезпечує максимальну зручність та легкість, так як характеризується хорошою амортизацією. Модель максимально проста і стримана. Кеди Westhem Brown будуть гармонійно виглядати з джинсами і класичними брюками.

Тагунов Александр - 

Ношу кеды третий месяц, качество очень высокое, ноге очень комфортно, жаль, что нельзя здесь оставить фото. Теперь вот пришла зима, заказал себе Ваши ботинки. Жду ботинки.

17.12.2025

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поставте оцінку

Ще товари для Вас

3355 грн. 2579 грн.
3370 грн. 2649 грн.
3460 грн. 2769 грн.
3525 грн. 2689 грн.

Кеди чоловічі шкіряні Westhem Brown

 Відгуки (1) Артикул:25-122 В наявності
sizes table фото Як вибрати розмір?
3285 грн. 2649 грн.
Приват Банк 883 грн/мiсяць 3 платежі  0% комісії
sizes table фото Як це працює?
delivery-icon  фото
Орієнтовна дата доставки: 27 червня
  • Верх: натуральна шкіра
  • Підкладка: натуральна шкіра
  • Підошва: EVA
  • Колір: коричневий
  • Сезон: весна/осінь
  • Відповідність розміру: відповідають

Класичні кеди Westhem Brown коричневого кольору з натуральної матової шкіри - безпрограшне рішення для чоловіків, які цінують комфорт, практичність і лаконічність. Плоска підошва з термопластичної гуми забезпечує максимальну зручність та легкість, так як характеризується хорошою амортизацією. Модель максимально проста і стримана. Кеди Westhem Brown будуть гармонійно виглядати з джинсами і класичними брюками.

Тагунов Александр - 

Ношу кеды третий месяц, качество очень высокое, ноге очень комфортно, жаль, что нельзя здесь оставить фото. Теперь вот пришла зима, заказал себе Ваши ботинки. Жду ботинки.

17.12.2025

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поставте оцінку

відгуки покупців